Vosvosları neden çok sevdiğimizi kanıtlayan en iyi ve tatlı 5 neden listemizde.

Tosbağalar, vosvoslar, onlar yanımızdan geçip giderken en yakınınızda ki birisinin bile onlara derin bir aşk ile bağlı olduğunu kolayca anlayabilirsiniz. Çoğumuza gördüğümüz her yerde ve her zaman sevinç, neşe çığlıkları attırabilir onlar. Peki nedir bu sevginin bu tutkunun nedenleri? En iyi, net ve en tatlı 5 nedeni sizler için listeledik.

5. Düğün Teması

5. Düğün Teması

Düğünler zaten neşe, sevinç ve mutluluk kaynağı. Düğünler, rengarenk ve güzel anların yaşandığı mükemmel anlar. Kendisinin süsünden ve tatlılığından şüphe olunmaz vosvosun bir de düğün için süslendiğini düşünsenize, tam anlamıyla bakmaya bile kıyamazsınız o tatlılığa. O kadar güzelliğin, neşe ve sevincin arasına o da  tam bir neşe patlaması oluverir. Zaten özellikle son yıllarda düğünlerin vazgeçilmezi haline gelmiş bulunmakta bu dünya tatlısı güzellik.

4. Sanatsal Yönünüzün Keşfedilme Nedeni

4. Sanatsal Yönünüzün Keşfedilme Nedeni

Bir minibüsünüz, bir vosvos minibüsünüz varsa eğer çocukluğunuzda kullandığınız pastel boyaları, sulu boyaları hatırlarsınız bir anda ve o sulu boya paletinde ki renkler kadar sprey boyaları alır ve koşa koşa minibüsünüzün yanına gelirsiniz. İçinizde ki çocuk ile birlikte boyamaya başlarsınız biraz orasına şundan ve birazda burasına bundan. Ne fark eder ki ne kadar neresine ne renk yaptığınız. Sonuç her ne olursa olsun zaten çok güzel olacak. Çünkü o sizin minibüsünüz ve o eşsiz tabloyu ortaya siz çıkardınız. 

3. Tatil Kafası Tatlılıkları

3. Tatil Kafası Tatlılıkları

Bir resimde bir yerde gördüğünüzde hemen ama hemen bir tatil kafasına girmeniz mümkündür. İçinizde havai fişekler patlatır aniden ve dersiniz ki "şundan bir tane alsamda bir ülke turuna çıksam". Öylesine tatlıdır ki onunla her yere gitmek istersiniz ve daha resmini dahi görseniz onunla yüzlerce hayal kurabilirsiniz. 

2. Özgürlük Hissi Verir

2. Özgürlük Hissi Verir

Verdiği özgürlük hissi anlatılmaz yaşanır demek mümkün. Biz yinede dilimiz döndükçe anlatmaya çalışalım. O sizin olduğu andan itibaren neyiniz var neyiniz yok hemen toparlayıp ona atlayıp gidebildiğiniz kadar uzağa gitmek istersiniz. Yerinizde duramazsınız ve bir çok plan yaparsınız. Ruhunuz an ve an bedeninizden uzaklaşmaya başlar. Artık olabildiğince özgür olmalısınız. 

1. Bitmeyen Hayaller Silsilesi

1. Bitmeyen Hayaller Silsilesi

Onun sadece bir fotoğrafını görmüş olmanız bile yeterli onunla birlikte yüzlerce hayal kurmanız için. Bir yerde görüpte kurduğunuz "keşke bir tanede benim olsa" cümlesi o ana kadar en içten dilediğiniz bir dilek olabilir. İster yanında olun ister üzerinde isterse içinde, neresinde olursanız olun o an kurabileceğiniz hayaller o kadar çok o kadar çok ki. Neler, neler...

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları