9 En iyi gençlik filmlerini listeledik.

Gençseniz eğer izlemişsinizdir, izlemişseniz eğer zaten gençsinizdir diye başlamak istiyorum cümleme çünkü birbirinden harika gençlik filmlerini listeledik bu konuda ancak filmlerin her biri her yaştan kesime hitap edebilir ve her yaştan insana bir tanecikte olsa ders verebilir birşey öğretebilir diyoruz ve sizleri listemize bir göz atmaya davet ediyoruz.

1. 17 Yeniden

17 Yeniden

    Mike O’Donnell lise son sınıf öğrencisidir ve lisenin en popüler öğrencisidir çünkü basketbol takımının yıldızıdır kendisi. Kendisini pasparlak diyebileceğiniz bir gelecek beklemektedir çünkü başarılı bir öğrencidir ve üniversite bursu elindedir. Ama o hepsinden vazgeçer çünkü kız arkadaşı hamiledir. Hamile olan kız arkadaşı ile birlikte yaşamaya başlar ve herşeyi olduğu gibi bırakır. Yıllar sonra evliliği paramparça duruma gelmiştir. Yıllarla birlikte adamımızın o güzel gençliğide geride kalmıştır ve oğlu ergenlik çağına gelmiştir. Oğlunun gözünde pek birşey ifade etmeyen Mike'ın işi de iyi değildir çünkü hiç terfi alamamıştır. Aksi gibi lise döneminde inek olan en iyi arkadaşı da bir teknoloji milyarderi olmuştur ve Mike onun yanında yaşamaya mecburdur. 

     Hayatınız bu haldeyken size bir ikinci şans verilse ne yapardınız? Mucizevi bir şekilde Mike ikinci bir şans yakalıyor ve lise yıllarında ki haline geri dönüyor. Yaptıkları ve yapacakları muhteşem dersler çıkartıyor bizlere.

2. Superbad

Superbad

İki iyi ve birbirini seven arkadaşın liseden mezun olma vakitleri gelmiş ve hayat onları ayrı ayrı üniversitelere göndermiştir. Artık tek başlarına yüzleşeceklerdir hayatla. Bu iki arkadaşın karşı cinse yaklaşırken iletişim kurmaya çalışırken yaptıkları komik yanlışları konu alıyor bu güzel film.

3. Arkadaştan Öte

Arkadaştan Öte

     Dylan bir sanat direktörüdür ve bir insan kaynakları yöneticisi olan Jamie bir müşterisi için onunla iş hakkında görüşme yapar. Görüşme sonrası iki taraf bir araya gelir ve iş hakkında herşey çözüme ulaştırılır. İyi bir arkadaşlık kuran ikili aralarında ki ilişkiyi daha ileriye taşımaya karar verirler ancak bunu aralarında bir aşk doğmasını engelleyerek yapmak isterler. Öyle gibi davranırlar ama bir vakit sonra ikisinin ayrılması gittikçe zor hale gelmiştir.

4. The Girl Next Door

The Girl Next Door

    Bu müthiş romantik-komedi iki birbirine aşık olan ve tamamen birbirine zıt karakterlere sahip insanın komik olduğu kadar güzel de olan hikayesini anlatıyor. Yaşı 18 olan genç bir adam Matthew, komşusunun masum mu masum ve bir o kadar da etkileyici güzelliğe sahip kızı Danielle ile tanışır ve birbirlerine aşık olurlar. Matthew politikaya atılmak istiyordur ve bu yüzden yaşantısına çok dikkat etmektedir ama Danielle için aynı şey geçerli değildir çünkü bir zaman sonra Matthew, Danielle'in bir zamanlar porno yıldızı olduğunu öğrenir. Bütün şehirde bundan haberdar olmuştur. Şimdi ise bu iki birbirine aşık karakterin birbirlerine yardım etme zamanıdır.

5. Project X

Project X

    2012 ABD yapımı 88 dakikalık muhteşem filmde, 3 kafadar arkadaşın felekten bir gece çalmak ve iyice de eğlenmek için düzenledikleri doğum günü partisinde olacakları konu alıyor. Partiye insanlar akın ettikçe bu 3 kafadar kontrolü kaybedeceklerdir ve kayıtta ki kameranın kayıt ettikleri de cabası olacaktır. 

6. Pitch Perfect

Pitch Perfect

     ABD yapımı komedi ve müzikal türünde ki muhteşem filmin yönetmenliğini Jason Moore üstlenmiştir. Oyuncu kadrosunda ise Anna Kendrick ,  Elizabeth Banks ,  Brittany Snow ,  Alexis Knapp ve  Freddie Stroma yer almıştır.

7. 21 Jump Street

21 Jump Street

    İki kafadar arkadaş Schmidt ve Jenko polis okulundan yeni mezun olmuşlardır ve stajyer polis olarak kimlikleri gizlenerek bir liseye alınırlar. Bu kafadar ikilinin görevleri liseli gençleri uyuşturucudan alkolden ve benzeri suçlardan uzak tutmakla beraber aynı zamanda bu yollara nasıl bulaştıklarını nerelerden nasıl suç kanalları oluşturduklarını bulmaktır. Ancak iki kafadar arkadaş lise zamanlarında yaşadıkları sorunları yapamadıklarını hatırlarlar ve liseli havasına kendilerini iyice kaptırırlar.

8. 21 And Over

21 And Over

     İki iyi arkadaş olan genç adamlar 21. yaşgünlerinde çılgın bir kutlama yapmak isterler. Herşey normal olmasına normaldir ama ertesi gün işler biraz güçleşecektir çünkü ertesi gün çok önemli olan bir tıp fakültesine giriş için bir mülakata girmelidirler.

9. The Kings Of Summer

The Kings Of Summer

     Çok iyi arkadaş olan üç genç adam yaz tatillerinde ailelerinden ayrı bir yerde ormana bir ev yaparlar. Yazı orada geçirerek kendi başlarına bir arada kalmayı öğrenirler ve arkadaşlıklarını pekiştirirler.

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları