Yeni sezonun en iyi 3 filmi listemizde.

       Günümüzde teknoloji o kadar ilerledi ki özellikle bilim kurgu filmleri başta olmak üzere bütün filmlerde ki görselliğin muazzam seviyede artmış olmasına hiç bir şekilde şaşırmamak gerekir ve bu durumun izleyici olarak tadını en güzel şekilde çıkarmak gerekir. Gerçekten büyük ölçüde kusursuz kaliteli filmlerin çıktığı muhteşem çalışmalarda oyuncuların performanaslarıda izleyenleri hikayeler senaryolar efektler ve daha filmin içinde ki bir çok olgu kadar etkilemekte. 2016 ile birlikte vizyona giren gerçekten muhteşem yapıtlar var. Bu filmlerin en çok ilgi çekenleri sırası ile, ‘Captain Amerika: Civil War’, ‘The Revenant’, Deadpool, ‘X-men: Apocalypse’ ve ‘Ip Man 3’. Ama biz listemizde en iyilerine yer vererek dereceye giren yani ilk 3 filmi sizlere aktaracağız. Haydi elinize kahvenizi alın ve listemize hep birlikte bir göz atalım. 

3. Ip Man 3

3. Ip Man 3

Bu mükemmel yapımın başrollerini Mike Tyson, Donnie Yen ve Patrick Tam paylaşıyor. Filmin yönetmenliğini ise Wilson Yip üstleniyor. Dövüş sanatları ile yakından ilgilenmekte olan bir baba Ip Man, Cheung Tın-chi  isminde ki bir adam ile tanışır ve arkadaş olurlar. Ip Man, öğrencileri ile birlikte mahallesini, mahallenin her şeyine el koymaya gelen bir çeteden korumayı kendilerine görev edinmiştir. Mahalleye musallat olan bu çetenin liderinin adı Sang'tır. Bir süre sonra bu çete mahalleden bir grup öğrenciyi kaçırır. Kaçırdıkları bu kişiler arasında Cheung Tın-chi  ve Ip Man'in oğluda vardır. Bu çetenin eylemlerinde ki asıl nedenleri ise medya tarafından ortaya çıkarılacaktır. 

Bu muhteşem yapım gerçekten içerdiği müthiş dövüş sahneleri ile 2016'nın en iyileri arasında yerini almış durumda. 

Ip Man 3 Fragman

2. The Revenant – Diriliş

2. The Revenant – Diriliş

Diriliş'i anlatmaya kelimeler yetmez diyebiliriz ancak biz sizlere dilimizin döndüğünce anlatmaya çalışacağız. Film bir çok ödüle aday ve layık görülerek gerçekten tam bir başyapıt olduğunu kanıtlamıştır. Ayrıca bu muhteşem film ile birlikte Leonardo DiCaprio'da toplamda 6. kez aday gösterildiği Oscar ödülleri "En İyi Erkek Oyuncu" ödülünü ilk defa kazanmış oldu. Film, Michael Punke’nin bir romanından esinlenilerek sinemaya uyarlandı. Film'de Leonardo DiCaprio dışında Lukas Haas, Tom Hardy ve Will Poulter gibi oldukça ünlü isimlerde yerini aldı. Filmin konusu gerçekten insanın içini acıtır cinsten. Hugh Glass (Leonardo DiCaprio), bir ayının saldırısına uğradıktan sonra akıl almayacak şekilde ağır yaralanır. Ama hala hayatta ve nefes almaktadır. Zaten sadece nefes almaya gücü yetmektedir. Bu durumunda iken yol almak zorunda olan arkadaşları Hugh'a ihanet ederler ve onun hayatta ki tek varlığı olan oğlunu öldürtükten sonra onuda ölüme terk ederler. Acılı baba Hugh Glass, bir şekilde hayatta kalmayı başarır ve koskoca Amerika kıtasını yaralı hali ile tek başına geçerek intikamının peşine düşer. 

The Revenant Fragman

1. Captain Amerika: Civil War

1. Captain Amerika: Civil War

Serinin ilk iki filmi ile gişe rekorları kıran filmin üçüncüsü olan bu muhteşem yapım gerçekten çok merakla beklendi. Filmin yönetmenliğini Anthony ve Juo Rosso yaptı. Başrolleri ise Chris Evans ve Robert Downey paylaştılar. Bir şekilde bir fikir ayrılığına düşen Kaptan Amerika ve Demir Adam, ayrılırlar ve kendi ekiplerini kurarlar. Bu iki ekip bir şekilde karşı karşıya gelecekler ve kendi fikirlerini sonuna kadar savunacaklardır. Ayrıca filmde, Scarlett Johansson, Emily Van Camp, Elizabeth Olsen, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Jeremy Ranner ve Paul Bettany gibi yıldızlarda rol almaktadırlar. Bütün kahramanların karşı karşıya geleceği bu müthiş filmde gerçekten izleyiciyi çok sürprizler bekliyor. 

Captain Amerika: Civil War Fragman

Bu İçeriğe Tepki Ver (en fazla 3 tepki)Facebook YorumlarıDisqus Yorumları